Palenie a impotencja

Palenie a impotencja

kamagra

Dużo mówi się o szkodliwości palenia. Bardzo straszy się palących widmem nowotworów płuc. Ale to nie wszystko, co może nas czekać, gdy często zaciągamy się papierosem. Mężczyznom grozi również impotencja, czyli niemożność osiągnięcia wzwodu umożliwiającego odbycie pełnego aktu seksualnego. Palenie źle wpływa na stan żył i tętnic w penisie, uszkadzając je, jak i również zastawki dbające o odpowiedni kierunek przepływu krwi. Każdy papieros dosłownie zabiera krew z penisa. A dobre krążenie to coś, na co powinno zależeć panom chcącym być aktywnymi seksualnie przez długi czas. Co mogą zrobić mężczyźni, chcący rzucić palenie? Palenie, a impotencja – jaki jest związek pomiędzy tymi dwoma terminami? Jak może tu pomóc Kamagra?

Jak rzucić palenie?

Wpierw zdaj sobie sprawę, że chodzi tutaj tylko jedno: o niepalenie. Ale nasz mózg jest tak skonstruowany, że nie widzi słowa „nie”. Jeśli powiem ci, żebyś nie myślał o niebieskim słoniu, to o czym będziesz myślał? O niebieskim słoniu. Tak samo jest z paleniem. Jeśli chcesz przestać palić, musisz zacząć robić coś innego. Coś, co zajmie twoje myśli i twój czas tak samo albo nawet bardziej niż palenie. Próba zrobienia czegoś nowego przyniesie lepszy efekt niż próba niepalenia. Lepiej jest do czegoś dążyć, niż czegoś unikać.

Hobby jest dobre na wszystko

Znajdź sobie jakieś angażujące hobby, na przykład sport albo kolekcjonowanie czegoś, nową dietę. Możesz też wyznaczyć sobie jakiś cel, taki jak przebiegnięcie biegu na pięć kilometrów. W ten sposób nie dość, że zajmiesz czymś swoje myśli, to jeszcze będziesz mógł na własne oczy doświadczyć, jak poprawia się twoja kondycja, gdy nie palisz, tylko ćwiczysz. A dzięki zastrzykom dopaminy wynikających z realizowania kolejnych punktów planu, nie będziesz tęsknił do papierosów. Znajdziesz swój własny sposób na dobry nastrój i przypływ energii. Bieganie sprawi też, że nie dopadnie cię typowe dla rzucenia palenia tycie. Będziesz zbyt zajęty ćwiczeniami, treningami i odpowiednią dietą, by podjadać. A nowa pasja nauczy cię twórczego reagowania w chwilach stresu.

Wiara przenosi góry

Trzeba też chcieć. Ale nie tylko. Nawet najsilniejsza motywacja nic nie da, jeśli nie mamy wiary w swoje możliwości. A wierze można pomóc. Istnieje wiele technik wspomagających palaczy chcących porzucić ten okropny nałóg. Najpopularniejszą metodą są plastry i gumy nikotynowe. Dostarczają one do organizmu brakującej substancji, występującej w papierosach. Jeśli będziemy korzystać z tych środków odpowiednio często, przestaniemy odczuwać głód papierosowy. Następnie możemy stopniowo zacząć zmniejszać ilość plastrów czy gum. Wiesz już, jaki jest związek między palenie, a impotencja.

Jeśli to nie pomaga

Jeśli jednak pomimo rzucenia palenia twoja potencja nie powraca, wybierz się do lekarza. Specjalista zaleci ci zażywanie Kamagry przed każdym stosunkiem. Pomoże również dobrać odpowiednią dawkę Kamagry http://viagra.edu.pl/kamagra.html i wykluczy przeciwwskazania do zażywania leku. Dzięki temu będziesz mógł w bezpieczny i kontrolowany sposób cieszyć się seksem.